373314213124071
 
+380674175379

НАША КОМАНДА

ЦЕ ПРОФЕСІОНАЛИ, ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВОЮ СПРАВУ
Наталія  Чекман
організатор проекту «Академія щасливої родини», мама 2-х щасливих дітей та дружина успішного чоловіка.
Шляхом саморозвитку створила довірливі відносини в своїй сім’ї та, продовжуючи розвиватись, організовує тренінги та семінари для батьків, дитячі програми впродовж року та виїздні табори під час шкільних канікул. Для цього створила Академію щасливої родини. Мета – щоб щасливих дітей ставало більше.
Софія Некрасова
випускниця факультету психології КНУ ім. Шевченка, неоднократна учасниця та нині ведуча таборів «Лідер – це Я», AcademiaRodini працює куратором в школі «Крила». З дітьми працює понад 4 роки.Саме тоді і зрозуміла, що дитяча психологія - найцікавіша галузь психології, і що саме в цьому напрямку вона хоче розвиватися. Вважає, що до кожної дитини можна знайти підхід, навіть коли це здається неможливим.
Тарас Круковський
випускник філософського факультету КНУ ім. Шевченка, ведучий таборів «Лідер – це Я», працює державним експертом в Міністерстві освіти та науки.
Тарас стверджує, що всі ми за своєю природою філософи. Адже щоб правильно діяти, ми повинні правильно мислити. Це необхідно для того, щоб краще розуміти себе та цей світ, а також намагатися зробити його кращим. Давайте зробимо це разом.
Дарья Прокопенко
випускниця факультету психології КНУ ім. Шевченка, ведуча сімейних таборів та тренінгових «Лідер – це Я», працює куратором в школі «Мідгард». Вміє розподіляти свій час. Любить сміятись, читати, малювати, дивитися мультики і дізнаватись щось нове. Може зацікавити та провести час весело та корисно. Діти Дашу люблять, адже вона добра та ніжна, обійми її щирі та сильні.
Марго Марценюк
співведуча курсу «Школа лідерства», акторка театру Оперети. Студентка Києво-Могилянської академії, навчається на дисципліні CulturalStudies, тож із будь-якими питаннями щодо усіх часів та сприйняття - це до неї. Має 2-й розряд із гірського та водного туризму. Полюбляє йогу, медитації та може навчити цього дітей.
Андрій Солонський
випускник факультету психології КНУ ім. Шевченка, навчається на магістратурі з психології КНУ та УКУ. Ведучий таборів «Лідер – це Я», практикуючий психотерапевт. Обожнює ігри, веселощі та атмосферні міроприємства. Вірить, що кожна дитина особлива по своєму й має унікальні таланти, якы чекають свого розкриття.
Лідія Коротаєвська
випускниця факультету психології КНУ ім. Шевченка, ведуча таборів «Лідер – це Я». Відкрита до всього нового, енергійна, позитивна та дружелюбна. Любить нові знайомства та смішити людей. Ціль в житті – досягнути успіху як в професії так і в особистому житті. Вільно володіє англійською та вміє зацікавити нею дітей.
Назар Левицький
випусктник факультету психології КНУ ім. Т. Шевченка. Вожатий табору «Лідер – це Я» Винахідливий, уважний, раціональний. Легко знаходить спільну мову з новими людьми, комунікабельний. Хоче працювати з людьми, отримувати новий досвід, та ділитись своїм. Хобі - написання віршів. Мріє побувати в Норвегії та стати відомим. Полюбляє займатись спортом.


Лінда та Лола
веселі, життєрадісні та професійні викладачі англійської мови, які викладають англійську в київській школі SpeakUp, тав нашому таборі «Лідер – це Я», студентки медичного університету. Лінда з Південної Африки, а Лола з Нігерії, проживають в Україні понад 4 роки. Лола обожнює готувати , а Лінда заохотить говорити англійською будь-кого, особливо любить дітей.
НАШІ  ПАРТНЕРИ
Надія Зінченко 
дитячий та сімейний психолог, консультант методом пісочної терапії, казкотерапевт, ведуча дитячих розвиваючих та корекційних програм, засновниця студії психології «Сезони надії». Ведуча програми «Школа лідерства»

Оксана Олійник
сімейний і дитячий психолог, арт-терапевт, практикуючий психотерапевт, ведуча Сімейних таборів, автор навчальних програм для психологів за курсом «Дитяча психологія».
Тетяна Петренко
психолог, коуч «Радикального прощення», тренер курсу «Мистецтво бути батьками. Секрети поведінки дітей», дружина, мама чудових двох діток.
Made on
Tilda